Emadepäevaks emale 09. mai Piret Pärn

"Ema" on sõna, mis on püha, aga teiselt poolt iseenesestmõistetav ja argine.

Oleme harjunud, et alati on ta kohal, alati ta lahendab kõik kriisid ja puhub ära valu.

Iga ema on natuke ka võlur, sest just temal tundub olevat kõige jaoks kordades rohkem aega, kõikjale ta jõuab ja justkui ära ei väsi.

Ema on teejuht ja teekaaslane, ilma temata võib vabalt ära eksida, sest hirme, kiusatusi ja ahvatlusi on kõikjal palju.

Vähemalt ühel päeval aastas - emadepäeval - on ema aga kõigi tähelepanu keskpunktis, sest see päev kuulub talle.

Õpetaja Kadri Kiviti, Katrin Kadastiku ja Anne Kibali õpilased ning lasteaiarühma lapsed mõtlesid oma emale, jagasid neile häid soove ning võtsid kokku nende head omadused.

Orava Kooli laste soovid ja tervitused leiad kooli FB-st.

Kaunist päeva Sulle, ema!

Külle Viks

"Ema" on sõna, mis on püha, aga teiselt poolt iseenesestmõistetav ja argine.

Orava Kooli laste soovid ja tervitused leiad kooli FB-st.

Kaunist päeva Sulle, ema!

Külle Viks