Kiirtestimine alates 15. novembrist 14. november Piret Pärn

Alates 15. novembrist korraldab Orava Kool kiirtestimist kahel päeval nädalas - esmaspäeviti ja neljapäeviti.

Tuginedes Vabariigi Valitsuse uutele juhistele testib kool edaspidi õpilasi, kelle vanemad on selleks loa andnud ning vaktsineerimata koolitöötajaid.

Selline korraldus kehtib kuni jõuluvaheajani või kuni Vabariigi Valitsuse uute juhisteni.

Testimist korraldab ning asjassepuutuvat statistikat peab kooli haldusjuht ja töökeskkonnavolinik Stelle Antonis.

Külle Viks

Külle Viks