Koolimaja lahtiolekuaeg suvevaheajal 16. juuni Piret Pärn

Õpilaste õppeperiood on selleks õppeaastaks läbi saanud ja ka kooli töötajad suundumas suvepuhkustele.

Reedel, 18. juunil on Orava Kooli töötajate kollektiivne õppekäik ja seetõttu on kogu maja kooskõlastatult lasteaiarühma vanematega suletud.

Juunikuus saab kooli astumise avaldusi esitada lasteaiarühma töötajatele.

Juulikuus on kogu maja kollektiivpuhkuseks suletud.

Alates augustist on koolimaja taas avatud, täpsemad lahtiolekuajad ja kontkaktid teeb kool augustikuu alguses kodulehe kaudu teatavaks.

Juunikuus saab kooli astumise avaldusi esitada lasteaiarühma töötajatele.

Juulikuus on kogu maja kollektiivpuhkuseks suletud.