Projektipäevad Orava koolis 05. veebruar kadri.kivit

Projektipäevad Orava koolis

Ka sellel õppeaastal sunnib koroonaviirus liiga paljusid õppijaid üle Eesti distantsõppele, kus tuleb koolikaaslastest eemal olla ja omal käel hakkama saada.

Orava Koolis on siiani hästi läinud, oleme saanud enamuse õppeaastast ühiselt õppida.

Püüame koolielule värve lisada ka erinevate projektipäevade kaudu, mida kevadpoolaastasse mahub igasse kuuse üks ehk kokku neli.

Kohe-kohe, 8. veebruaril on talvine matkapäev koostöös Riigimetsa Majandamise Keskuse Pähni looduskeskusega. Kuna ilmataat on miinuskraadidega helde, siis kooli juurest sõidame välja kell 11, kell 10.30 on kõigile soe hommikupuder. Matkatoit võetakse mõistagi matkale koolist kaasa ja sooja joogi eest hoolitseb RMK. Päev tuleb pikk – kuidas see päev korraldatud on ning kuidas ja mis kellaajaks koju saab, see on õppija ja vanema jaoks kirjas e-päevikus. Lisainfo ikka klassijuhatajalt.

Märtsikuu projektipäev on 19. kuupäeval (reede). Siis on toidu ja toitumise alane perepäev koos Joel Ostratiga

Aprillikuu projektipäev on 29. kuupäeval (neljapäev), selle päeva oleme kuulutanud ajaloopäevaks.

Maikuus aitame tekitada ideid pikaks suvepuhkuseks, 20. mail (neljapäev) on koolis raamatupäev.

Õppeperioodi viimase nädala juunikuus püüame samuti täita teistmoodi sisuga, loodame siinkohal nii vastse õpilasesinduse kui ka koostööpartnerite abile.

Mõnusaid talvenaudinguid ja tärkavat kevadeootust!

Külle Viks

Projektipäevad Orava koolis

Mõnusaid talvenaudinguid ja tärkavat kevadeootust!

Külle Viks