Tutipidu 24. mai Piret Pärn

Täna toimus Orava Koolis traditsiooniline tutipidu üheksandikele.

Hommikut alustati lasteaias, kus meenutati oma lasteaiapäevi ning mängiti ja meisterdati koos praeguste lasteaialastega. Seejärel toimus aktus, kus kogu koolipere sai poistele edasi öelda oma head soovid. Peale aktust istutasid selle aasta lõpetajad kooli juurde aedhortensia.

Päeva lõpuks pakuti lõpetajate ning vanemate poolt kogu kooli ja lasteaia personalile kooki.

Täna toimus Orava Koolis traditsiooniline tutipidu üheksandikele.