Vastlapäev 16. veebruar Piret Pärn

Vastlapäev oli sel aastal lausa mitmeosaline.

Teisipäeval tähistasid vastlapäeva 1.-4. klass "klassiööga". Kella 16-ks koguneti noortekeskusesse, mängiti, käidi mäel liugu laskmas, valmistati ühiselt vastlakukleid ning sõbrapäevakaarte. Ühiselt ööbiti noortekeskuses ning sealt mindi hommikul koos kooli.

Neljapäeval jätkus vastlapäev kooli ühise väljasõiduga peale esimest tundi Vastseliina uisuväljakule. Kaasa tulid ka lasteaia koolieelikud. Seal sai igaüks uisutada vastavalt oma võimetele, kuid toimusid ka võistlusmängud. Lõpetuseks mängiti juba väljaku kõrval kindlal maal.

Koolimajja tagasi jõudes ootas kõiki tõeline vastlatoit - kokatädide valmistatud hernesupp ja imemaitsvad vastlakuklid.

Vastlapäev oli sel aastal lausa mitmeosaline.